Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
7 NELSA SHPK 30 20,669,864 30 20,669,864 18,650,920

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje Artikuj Ushqimore 2,541,850 Njoftuar Fituesi NELSA SHPK 2,098,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 1 Buke 800,000 Njoftuar Fituesi NELSA SHPK 700,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 3 Bylmet 1,369,500 Njoftuar Fituesi NELSA SHPK 1,301,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 4 Fruta Perime 704,920 Njoftuar Fituesi NELSA SHPK 657,680.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Loti 6 - Blerje perime. 286,000 Njoftuar Fituesi NELSA SHPK 233,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr. 5: Blerje Buke 454,167 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 350,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr. 3: Blerje Mishi 330,458 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 295,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr. 2: Blerje Bulmeti 655,963 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 521,400.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr. 1: Blerje Ushqimesh 338,432 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 272,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje Ushqimesh per shtepite Mbeshtetse 1,770,250 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 1,676,935.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Blerje ushqimesh 261,431 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 258,480.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Furnizime dhe shėrbime me ushqim pėr mencat, Lot Nr.1 Blerje Ushqimore 38,360 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 38,360.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Furnizime dhe shėrbime me ushqim pėr mencat, Loti Nr.2 Blerje Bulmet 107,000 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 107,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Furnizime dhe shėrbime me ushqim pėr mencat, Loti Nr.3 Blerje Mish Vici 91,980 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 91,980.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Furnizime dhe shėrbime me ushqim pėr mencat, Loti Nr.4 Blerje Perime 38,990 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 38,990.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Furnizime dhe shėrbime me ushqim pėr mencat, Loti Nr.5 Blerje Buke 59,280 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 59,280.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje ushqime 939,475 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 939,475.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 1 - Blerje bulmeti 686,550 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 535,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 2 - Blerje mishi 517,600 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 461,160.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 3 - Blerje buke 446,500 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 210,150.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 4 - Blerje perime 230,128 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 296,400.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 5 - Blerje ushqimesh 409,222 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 398,825.00
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Blerje lėngje frutash dhe kekė pėr dhururesit 1,862,000 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 1,615,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Financuar nga Buxheti i Shtetit 305,888 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 303,185.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje ushqime 4,930,500 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 4,698,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Blerje ushqime 134,400 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 134,400.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje ushqimesh" 27,880 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 27,880.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje mish vici" 129,580 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 129,580.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje perime" 66,400 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 66,400.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje bulmeti" 135,160 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 135,160.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.