Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Rajonal Vlorė COLOMBO SHPK 4 94,352,642 4 94,352,642 89,878,190

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 1-Rikonstruksioni i Poliklinikes 73,744,869 Rishpallje me Lidhje Kontrate COLOMBO SHPK 69,426,611.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore, impiantistike, pajisjeve tė hotelerisė pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė 3,464,977 Lidhur Kontrata COLOMBO SHPK 3,444,470.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Rikonstruksion i godinės sė reanimacionit tė Spitalit Rajonal Vlorė- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit 13,642,796 Rishpallje me Lidhje Kontrate COLOMBO SHPK 13,527,702.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Mirėmbajtje e objekteve fizike, impiantistike dhe pajisje hotelerie pėr Spitalin Vlorė 3,500,000 Lidhur Kontrata COLOMBO SHPK 3,479,407.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.