Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Rajonal Durrės ALBITAL - CANON 2 847,450 2 847,450 760,000

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 1 - Blerje materiale pėr funksionimin e paisjeve speciale- Burimi i investimit - Fondet e FSDKSH-sė 770,450 Lidhur Kontrata ALBITAL - CANON 688000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 2 - Pjesė zėvendėsuese pėr 1 fotokopje Sharp Ar 5618 dhe 2 fotokopje Canon Image Runner 2318- Burimi i investimit - Fondet e FSDKSH-sė 77,000 Lidhur Kontrata ALBITAL - CANON 72000
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >