Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 A.E.K Security SH.R.S.F. 13 26,695,601 13 26,695,601 26,197,473

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Ruajtja e godines me roje private-Marrveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara-me afat 12 muaj 6,320,529 Njoftuar Fituesi A.E.K Security SH.R.S.F. 6,320,436.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes me Roje Private 5,094,587 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 4,859,797.65
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Drejtorinė e Shėndetit Publik Berat - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,500,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate A.E.K Security SH.R.S.F. 1,467,450.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, pėr nevoja tė Drejtorisė sė Spitalit Rajonal Berat 5,257,423 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 5,190,640.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 234,377 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 234,377.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 372,000 Lidhur Kontrata +Shtesė A.E.K Security SH.R.S.F. 372,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,299,370 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 1,171,885.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 180,290 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 180,290.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes sė spitalit me roje private 541,405 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 541,405.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1,082,810 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 1,075,008.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1,082,810 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 1,064,184.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė Drejtorisė Rajonale e Shėndetėsisė, Berat 1,865,000 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 1,860,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes me roje private i DRSH, Berat pėr vitin 2016 1,865,000 Njoftuar Fituesi A.E.K Security SH.R.S.F. 1,860,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.