Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimeve Spitalore Universitare dhe Kontrollit Spitalor OKTAPUS SHPK 1 77,022 1 77,022 77,022

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimeve Spitalore Universitare dhe Kontrollit Spitalor Drejtoria e Shėrbimeve Spitalore Universitare dhe Kontrollit Spitalor Shėrbimi pėr ruajtjen fizike dhe sigurinė e Institucionit 77,022 Lidhur Kontrata OKTAPUS SHPK 77021.6666666667
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >