Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 ARBĖRIA security SHPK 4 51,466 4 51,466 51,466

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Shėndetėsore Miras Devoll Qendra Shėndetėsore Miras Devoll Shtesė kontrate: Ruajtje objekti me sistem alarmi pėr Q-SH Miras, Devoll 13,733 Lidhur Kontrata +Shtesė ARBĖRIA security SHPK 13,733.00
Qendra Shėndetėsore Qendėr Bilisht Qendra Shėndetėsore Qendėr Bilisht Shtesė kontrate: "Ruajtje objekti me sistem alarmi pėr Q-SH Qender Bilisht" 9,600 Lidhur Kontrata +Shtesė ARBĖRIA security SHPK 9,600.00
Qendra Shėndetėsore Hoēisht Devoll Qendra Shėndetėsore Hoēisht Devoll Shtesė kontrate: "Ruajtje objekti me sistem alarmi pėr Q-SH Hoēisht" 13,733 Lidhur Kontrata +Shtesė ARBĖRIA security SHPK 13,733.00
Qendra Shėndetėsore Proger, Devoll Qendra Shėndetėsore Proger, Devoll Shtesė kontrate: "Ruajtje objekti me sistem alarmi pėr Q-SH Proger" 14,400 Lidhur Kontrata +Shtesė ARBĖRIA security SHPK 14,400.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.