Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė ANAKONDA SECURITY SHPK 1 1,335,209 1 1,335,209 1,187,178

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė Shėrbimi i ruajtjes me roje private i objekteve tė Spitalit Tepelenė dhe Spitalit Memaliaj, pėr vitin 2017 1,335,209 Njoftuar Fituesi ANAKONDA SECURITY SHPK 1187178
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >