Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
7 MEDICAMENTA SHPK - TRIMED SHPK 11 50,358,312 11 50,358,312 49,987,558

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 2 Cefuroxime 8,166,848 Njoftuar Fituesi MEDICAMENTA SHPK - TRIMED SHPK 8,162,851.20
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: Blerje Sodium Chloride (0.9%-500 ml), pėr nevoja spitalore, Loti 1 950,336 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK - TRIMED SHPK 791,946.67
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje sodium chloride (0.9% -500 ml ) pėr nevoja spitalore 1,226,240 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK - TRIMED SHPK 1,021,866.67
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna (266 Lote)- Loti 122 - Sodium Chloride 0-9%-500 ml Flakon 24,611,400 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK - TRIMED SHPK 24,611,403.20
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje barna", e ndarė nė Lote- Loti 16 - Sodium Chloride 0-9% - 500 ml Flakon" pėr QSUT "Nėnė Tereza 1,309,180 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK - TRIMED SHPK 1,309,180.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 195,400 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK - TRIMED SHPK 195,400.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje medikamentesh 840,220 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK - TRIMED SHPK 840,220.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh", Loti 13 - Sodium Chloride 0-9% - 500 ml Flakon 449,420 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK - TRIMED SHPK 449,420.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje barnash" 4,442,420 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK - TRIMED SHPK 4,442,419.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.