Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 Vrana Security Group SHPK 5 74,233,428 5 74,233,428 20,737,659

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Shėrbim i Ruajtjes sė Godinave me Roje Private 3,035,695 Lidhur Kontrata Vrana Security Group SHPK 2,994,723.20
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Shėrbim i Ruajtjes sė Godinave me Roje Private 3,035,695 Lidhur Kontrata Vrana Security Group SHPK 2,994,723.20
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot. 3: Furnizim vendosje pajisje biomjekėsore dhe pediatrike 53,471,119 Njoftuar Fituesi Vrana Security Group SHPK 295,910.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: Blerje e Shėrbimit tė Ruajtjes me Roje Private, pėr pLotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 1,145,719 Lidhur Kontrata +Shtesė Vrana Security Group SHPK 1,145,719.40
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje e shėrbimit tė ruajtjes me roje private 13,545,200 Lidhur Kontrata Vrana Security Group SHPK 13,306,583.68
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.