Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier A G A -1 2 4,495,894 2 4,495,894 4,485,882

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Furnizim me karburant pėr automjete dhe gjenerator (gazoil) pėr Spitalin Rajonal Fier 1,499,992 Lidhur Kontrata A G A -1 1499992
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje (Kaldaja) pėr Spitalin Rajonal Fier 2,995,902 Lidhur Kontrata A G A -1 2985890
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >