Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
2 ELEKTROSEK 4 29,962,281 4 29,962,281 29,665,635

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Shërbimi Kombëtar i Urgjencës Shërbimi Kombëtar i Urgjencës Sherbim GPS dhe monitorim per autoambulancat 7,850,000 Lidhur Kontrata ELEKTROSEK 7,823,400.00
Shërbimi Kombëtar i Urgjencës Shërbimi Kombëtar i Urgjencës Shërbimi GPS dhe monitorim per Autoambulancat 7,000,560 Lidhur Kontrata ELEKTROSEK 6,864,480.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Sistem survejimi dhe parkimi 2,998,900 Lidhur Kontrata ELEKTROSEK 2,977,777.00
Shërbimi Kombëtar i Urgjencës Shërbimi Kombëtar i Urgjencës Shërbim GPS dhe monitorim për Autoambulancat në Spitale dhe Urgjencën Mjekësore Tiranë 12,112,821 Rishpallje me Lidhje Kontrate ELEKTROSEK 11,999,977.92
  • < me para
  • 1
  • me pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.