Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė R&S FARMA 10 12,086,578 10 12,086,578 6,145,425

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 30 (60 g + 4.63 g + 6.02 g + 0.30 g + 0.30 g)/1000 ml - 500 ml Poly (o-2-Hydroxyethyl) starch (Ph.Eur.) (Molar substitution 0.38-0.45, mean molecular weight = 130.000 da) + Sodium acetate trihydrate + Sodium chloride + Potassium chloride + Magnesium chloride hexahydrate 2,021,445 Njoftuar Fituesi R&S FARMA 570 leke cmimi per njesi
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Sarandė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 3 Ciprofloxacine Lidhur Kontrata R&S FARMA
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 3 Ciprofloxacine Lidhur Kontrata R&S FARMA
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 3 Ciprofloxacine Lidhur Kontrata R&S FARMA
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 3 Ciprofloxacine Lidhur Kontrata R&S FARMA
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 3 Ciprofloxacine Lidhur Kontrata R&S FARMA
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 3 Ciprofloxacine Lidhur Kontrata R&S FARMA
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 3 Ciprofloxacine Lidhur Kontrata R&S FARMA
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Sarandė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 3 Ciprofloxacine Lidhur Kontrata R&S FARMA
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 3 Ciprofloxacine 10,065,133 Njoftuar Fituesi R&S FARMA 6,144,854.80
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.