Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 11 212,300,142 11 212,300,142 206,865,345

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti III:Mirembajtje pajisje radiologjike 4,260,000 Njoftuar Fituesi HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 4,260,000.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti II:Mirembajtje pajisje laboratorike 2,325,662 Njoftuar Fituesi HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 2,325,662.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 2 : Mirembajtje e aparatit mamografi e prodhuesit IMS 590,000 Njoftuar Fituesi HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 49,166.66 leke per njesi.
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 1 : Mirembajtje te aparateve grafi e prodhuesit Philips 2,610,200 Njoftuar Fituesi HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 217,516 leke per njesi.
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė “Mirėmbajtja e pėrqendruar “full risk” e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit Philips” 188,840,000 Njoftuar Fituesi HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 188,840,000.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 2 : Mirembajtje e aparatit mamografi i prodhuesit IMS 590,000 Njoftuar Fituesi HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 1 : Mirembajtje e aparatit grafi/skopi i prodhuesit Philips 1,910,000 Njoftuar Fituesi HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 68: Furnizim Vendosje TouchScreen dhe Bateri pėr Defibrilatorin prodhuesi Philips/ ose ekuivalent, modeli MRX me nr. inventari 21975 297,000 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 297,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 23: Mirėmbajtje e pajisjeve EKO prodhuesi PHILIPS/ ose ekuivalent 6,100,166 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 6,100,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 43: Mirėmbajtje e pajisjes MAMOGRAF prodhuesi IMS GIOTTO/ ose ekuivalent 3,090,448 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 3,090,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 44: Mirėmbajtje e pajisjes Mikroskop, prodhuesi ZEISS/ ose ekuivalent 1,686,666 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 1,686,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.