Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
35 TRIMED SHPK 761 652,397,924 757 651,543,631 338,419,133

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 22 Sistemi nervor Aciclovir 400 mg Tablete/ Kapsule 16,053 Rishpallje me Njoftim Fituesi TRIMED SHPK
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 12 Metabolizmi dhe trakti tretes Sulfasalazine 500 mg Tablete/ Kapsule 4,763 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 Anti-infektive te pergjithshem Amoxicilline 500 mg Tablete/ Kapsule 18,620 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 16,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 15 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Mitoxantrone 20mg 3,464,937 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 3,450,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 78 Sistemi nervor Aciclovir 400 mg Tablete/ Kapsule 32,106 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 27,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 Anti-infektive te pergjithshem Amoxicilline 500 mg Tablete/ Kapsule 18,620 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 16,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 15 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Mitoxantrone 20mg 3,464,937 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 3,450,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 78 Sistemi nervor Aciclovir 400 mg Tablete/ Kapsule 32,106 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 27,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 20 Bortezomib 55,650,123 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 33 Silver Sulphadiazine 746,211 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 1,145.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 1 Alteplase 33,993,477 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 20 Clozapine 570,377 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 23 Haloperidol 2,740,230 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 24 Haloperidol 940,115 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 30 Digoxin 378,690 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 31 Quetiapine 255,721 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 32 Haloperidol 466,847 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 4 Dexamethasone 9,094,572 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 179,550.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 8 Methylprednisolone 1,851,575 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 32 Omeprazole 40 mg 10,819,446 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 5,565,488.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 37 Ranitidine 50 mg 13,661,258 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 209,628.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 39 Ketoprofen 3,663,113 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 25 Lercanidipine 325,388 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 228,579.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 29 Methyldopa 501,138 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 6,175.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 3 Amikacine 7,793,845 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 69,828.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 6 Amoxicilline + acid clavulonic 6,626,039 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 6,301,270.80
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 11 Azithromycin 545,963 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 351,181.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 20 Ceftriaxone 37,658,803 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 20,639,282.80
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 6 Diclofenac 6,706,858 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 6,643,465.50
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje Lercanidipine loti 51 2,775 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 2,500.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.