Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr 1 5 5,105,192 5 5,105,192 4,516,316

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, tė Spitalit Mallakaster 2,076,102 Rishpallje me Lidhje Kontrate Nazeri 2000 SHPK 2012914.8
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Shėrbim me roje private i Spitalit Mallakastėr 231,991 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 192416
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė Spitalit Mallakastėr 1,842,500 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1359575
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private i Spitalit Mallakastėr 224,969 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 224389
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 729,630 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 727021
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >