Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd 28 89 92,215,574 87 82,393,338 71,539,196

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Mirembajtje objekte ndertimore,impjantistike spitali Librazhd e Prrenjas 820,000 Lidhur Kontrata AL-Dok SHPK 497,900.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė Drejtorise Sherbimit Spitalor Librazhd-e perseritur Marrėveshje Kuadėr me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj. 5,831,948 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 15,977.92
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje ushqime e pėrsėritur 2,817,016 Rishpallje me Lidhje Kontrate Lulzim Hasballa 2,806,696.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje ushqime spitalore per nevoja emergjente 497,544 Lidhur Kontrata Lulzim Hasballa 494,286.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Sherbimi privat i sigurisė fizike per nevoja emergjente 958,867 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 958,675.20
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Sherbimi privat i sigurisė fizike per nevoja emergjente 330,400 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 330,379.02
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje medikamente per nevoja emergjente” 1,981,808 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 1,981,807.70
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje materiale mjekimi kirurgjikale e te pergjithshme MM1+MM2 per nevoja emergjente 844,295 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 844,235.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (briket pellet) 2,754,000 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2,748,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė me Roje Private pėr nevoja emergjente 785,182 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 780,200.93
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike pėr nevoja emergjente me kohėzgjatje nga 13.02.2018 deri mė datėn 31.03.2018 780,201 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 780,200.94
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike 6,122,236 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė me Roje Private 682,786 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 682,785.74
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje shtypshkrime pėr nevoja spitalore 118,775 Lidhur Kontrata +Shtesė Rama Graf SHPK 118,775.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (briket pellet) 707,594 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 707,594.40
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje oksigjen gaz pėr pėrdorim mjekėsor pėr nevoja spitalore 76,600 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK - MESSER ALBAGAZ SHPK 63,833.33
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje ushqime pėr nevoja spitalore 559,146 Lidhur Kontrata +Shtesė Lulzim Hasballa 559,146.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Mirėmbajtje objekte ndėrtimore, impjantistike e pajisje mobilimi 850,000 Lidhur Kontrata AL-Dok SHPK 630,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė fizike me roje private 3,847,620 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 3,576,234.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje ushqime pėr nevoja spitalore 2,800,000 Lidhur Kontrata Lulzim Hasballa 2,795,811.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje shtypshkrime 850,000 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 593,876.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje medikamente pėr nevoja tė Spitalit Pėrmet 823,981 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 823,981.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (briket pellet) 3,545,680 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 3,537,972.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje medikamente pėr nevojat emergjente tė spitalit 3,903,641 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  3,249,580.14
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje barna Sistemi nervor dhe Sistemi respirator dhe Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 19 lote, (B7- 1bar/1lot) (Loti 7) 8,840 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 7,366.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje barna anti infektive tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 2 lote (Loti 2) 9,700 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 8,083.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje barna hormonale sistemike dhe hormonale seksuale, metabolizmi dhe trakti tretės, sistemi nervor pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 4 lote, (Loti 1) 46,000 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 38,333.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje barna anestezi-reanimacion, sistemi anti-infektiv tė pėrgjithshėm sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė 35 lote, (B1- 1bar/1lot) (Lotet 13, 23, 24, 28) 51,390 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 42,825.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje barna anti-infektive tė pėrgjithshme, Atituberkulare, Antineoplastike, Imunomodulare, dermatologjike, gjaku dhe organe formuese tė gjakut, Psikiatria , Sistemi kardiovaskular dhe sistemi muskulo-skeletik pėr nevoja spitalore ndarė nė 24 lote, (Lotet 1, 21, 22) 173,940 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 144,950.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, Metabolizmi dhe trakti tretės, Lėndė kontrasti per CT dhe Lėndė kontrasti pėr MRI pėr nevoja spitalore ndarė nė 24 lote, (B6- 1bar/1lot) (Loti 3) 7,518 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 6,265.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.