Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė 4 19 82,431,020 15 64,508,000 62,686,701

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Filma FujiFilm DI-HL(ose ekuivalent) per Printer FujiFilm Drypix 7000 2,973,000 Njoftuar Fituesi ALBAPHOTO SHPK 2,970,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Loti i Dyte: “Blerje Kite ,Reagent dhe materiale konsumi per laboratoret 597,780 Shpallur Procedura
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Loti i Pare: “.Blerje kite ,reagente dhe materjale konsumi per Laboratorin Bio-Kimi per SAT -450 , I-Chroma Reader , Maglum 800 /ose ekuivalent 12,125,240 Shpallur Procedura
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Matariale dhe Medikamente Mjekesore 2,500,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 2,486,970.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Kite dhe Reagent per Laboratorin Bio-Kimik 12,847,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 12,792,980.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Fujifilm DI-HL per printer Fujifilm Drypix 3,000,000 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 2,999,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Aparatura Mjeksore per sherbimin e Fizioterapise 4,388,000 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 4,174,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Materiale dhe Medikamente Mjeksore 2,000,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1,995,885.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Kite dhe Reagentė pėr Laboratorin Bio-Kimik 10,500,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 10,467,833.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Filma Fujifilm DI-HL pėr printer Fujifilm Drypix 2,000,000 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 2,000,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Filma Fujifilm DI-HL pėr printer Fujifilm Drypi 1,200,000 Shpallur Procedura
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje materiale dhe medikamente mjekėsore 1,600,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Gen-Alb Farma SHPK 1,597,780.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje kite & reagent dhe materiale konsumi pėr laboratorin 8,000,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 7,998,263.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje aparature mjekėsore ElektroEncefaloGrame (E.E.G) - financuar nga Tė ardhurat dytėsore tė miratuara 2,600,000 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 1,290,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje aparat mjekėsor Eko - Kardiake 4,000,000 Shpallur Procedura
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje aparat analizash pėr Panelin Hormonal 3,500,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 3,460,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Loti 1 - Blerje aparatura dhe instrumente mjekėsore pėr okulistikė 4,000,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 3,894,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Loti 2 - Blerje aparatura dhe instrumente mjekėsore pėr O-R-L 1,500,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1,462,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje kite e reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorėt 3,100,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 3,097,990.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.