Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria Rajonale e Fondit tė Sigurimit Tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Durrės 1 1 8,000,000 1 8,000,000 7,500,000

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria Rajonale e Fondit tė Sigurimit Tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Durrės Drejtoria Rajonale e Fondit tė Sigurimit Tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Durrės Prodhimi i formularėve dhe kartave tė shėndetit 8,000,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Adel CO SHPK 7500000
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >