Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Mirėmbajtje Impjanistike

Autoritet Prokurues Qendra Shėndetėsore Pogradec
Institucion Kontraktues Qendra Shėndetėsore Pogradec
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Mirėmbajtje Impjanistike. Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/Loti ishte 100 000 (PA TVSH), lidhur me 05.04.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 20 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 31-12-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues ARTING SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ARTING SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 20 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 24 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 31-12-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.4 - Dt.30-01-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.