Open Procurement Albania

Shpenzime pėr mirėmbajtjen e automjeteve, pėr Spitalin Rajonal Fier

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Objekti i Tenderit Shpenzime pėr mirėmbajtjen e automjeteve, pėr Spitalin Rajonal Fier - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-13643-05-17-2017
Vlera / Fondi Limit 1 944 233,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 29-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ALSTEZO SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALSTEZO SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 929 700,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-12-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa nga "N u h a j" sh.p.k Fier mė datė 02.11.2017 ėshtė ankuar si pranė pranė Autoritetit Kontraktor ashtu dhe nė KPP lidhur me vlerėsimin e ofertave. Kerkesa e operatorit nuk eshte pranuar dhe eshte vazhduar me proceduren. Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  “N u h a j” sh.p.k Fier Nipt L61415029I
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.