Open Procurement Albania

Mirėmbajtje objekte ndėrtimore

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd
Objekti i Tenderit Mirėmbajtje objekte ndėrtimore
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 22-02-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-02-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 29-02-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 9
Operatorė Konkurues LEKA SHPK - MURATI SHPK - AL-Dok SHPK - DOKSANI-G SHPK - ELKA SHPK - UNIVERSAL SHPK - INA SHPK - JODJON-PO SHPK - PIENVIS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LEKA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 659 010,00
  Data e shpalljes sė fituesit 05-03-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 790 812,00
  Data e lidhjes sė kontratės 21-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.7 - Dt.22-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.11 - Dt.21-03-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.12 - Dt.29-03-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.