Open Procurement Albania

Blerje Barna: Loti 23 Sistemi nervor Aciclovir 400 mg Tablete/ Kapsule; Loti 75 Sistemi kardiovaskular Nebivolol 5mg Tablete/ Kapsule; Loti 85 Sistemi kardiovaskular Valsartan 80 mg Tablete/ Kapsule; Loti 89 Anti-infektive tė pėrgjithshėm Azithromycin 100 mg/5ml Flakon/ Ampule

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje Barna: Loti 23 Sistemi nervor Aciclovir 400 mg Tablete/ Kapsule; Loti 75 Sistemi kardiovaskular Nebivolol 5mg Tablete/ Kapsule; Loti 85 Sistemi kardiovaskular Valsartan 80 mg Tablete/ Kapsule; Loti 89 Anti-infektive tė pėrgjithshėm Azithromycin 100 mg/5ml Flakon/ Ampule
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 168 383,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 05-09-2017 
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 168 383,33
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 202 060,00
  Data e lidhjes sė kontratės 05-09-2017 
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.36 - Dt.11-09-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.