Open Procurement Albania

Blerje Medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cėrrik

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Elbasan
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje Medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cėrrik
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 222 727,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 25-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues FLORFARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K21405001N
 • FLORFARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 846 874,17
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 216 249,00
  Data e lidhjes sė kontratės 25-01-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.5 - Dt.06-02-2017