Open Procurement Albania

Blerje materiale pėr laboratorėt - financuar nga Fondet e FSDKSH-sė. Loti 1 - Laboratori klinik- biokimik/ SAT450

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrės
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit Blerje materiale pėr laboratorėt - financuar nga Fondet e FSDKSH-sė. Loti 1 - Laboratori klinik- biokimik/ SAT450
Nr. Reference REF-27525-09-25-2017
Vlera / Fondi Limit 2 616 340,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-09-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-10-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 06-10-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Genius SHPK - BYLIS FARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Genius SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 615 800,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-10-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 138 960,00
  Data e lidhjes sė kontratės 14-11-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31/12/2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Eshte s'kualifikuar Bylis Farma sepse nuk ka paraqitur oferte ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.44 - Dt.06-11-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.46 - Dt.20-11-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.