Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Blerje medikamente B2-1bar/1Lot – Loti 20 Heparine me peshė molekulare tė ulėt – 4000UI/5000UI/5700U

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Marrje 2 kaldaja me qira pėr ngrohje me lėndė djegėse - Pellet. Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/ Lotit ishte 8,822,430 leke ( pa TVSH), lidhur me 11.04.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 560 889,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 30-12-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Ludri SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ludri SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 560 889,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 673 067,00
  Data e lidhjes sė kontratės 30-12-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.5 - Dt.06-02-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.