Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: B6 Blerje barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, metabolizmi dhe trakti tretės, lėndė kontrasti pėr CT dhe lėndė kontrasti pėr MRI pėr nevoja spitalore ndarė nė Lote gjithsej 24 Lote

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodėr
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodėr
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: B6 Blerje barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, metabolizmi dhe trakti tretės, lėndė kontrasti pėr CT dhe lėndė kontrasti pėr MRI pėr nevoja spitalore ndarė nė Lote gjithsej 24 Lote. Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/Lotit: 128 880 (me TVSH) lidhur me 19.05.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 25 776,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 13-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 21 480,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 25 776,00
  Data e lidhjes sė kontratės 13-01-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.6 - Dt.13-02-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.