Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Blerje barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, Metabolizmi dhe trakti tretės, Lėndė kontrasti per CT dhe Lėndė kontrasti pėr MRI pėr nevoja spitalore ndarė nė 24 Lote, (B6- 1bar/1Lot) (Loti 3)

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Blerje barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, Metabolizmi dhe trakti tretės, Lėndė kontrasti per CT dhe Lėndė kontrasti pėr MRI pėr nevoja spitalore ndarė nė 24 Lote, (B6- 1bar/1Lot) (Loti 3). Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/ Lotit ishte 37,590 lekė me T.V.SH, lidhur mė 13.05.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 7 518,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 08-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 265,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7 518,00
  Data e lidhjes sė kontratės 08-02-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.7 - Dt.20-02-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.