Open Procurement Albania

Furnzimi me Medikamente Mjekësore të SUT, për pLotësimin e nevojave deri në 15.04.2017 - Loti 28: Human plasma proteins(thereof Immunoglobulin at least 95%) dhe Immunoglobulin M(IgM) dhe Immunoglobulin A (IgA) dhe Immunoglobulin G (IgG)

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit Furnzimi me Medikamente Mjekësore të SUT, për pLotësimin e nevojave deri në 15.04.2017 - Loti 28: Human plasma proteins(thereof Immunoglobulin at least 95%) dhe Immunoglobulin M(IgM) dhe Immunoglobulin A (IgA) dhe Immunoglobulin G (IgG)
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 346 064,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 10-02-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues LEKLI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LEKLI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 955 053,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2 346 064,00
  Data e lidhjes se kontrates 10-02-2017
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.7 - Dt.20-02-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.