Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private dhe sistem alarmi tė godinave dhe ambienteve tė Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė, Berat

Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat
Institucion Kontraktues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private dhe sistem alarmi tė godinave dhe ambienteve tė Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė, Berat – Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj.
Fondi i Marreveshjes Kuader per 12 muaj- 1 649 153 lekė pa TVSH.
Fondi limit per nje vendroje/DITORE- 5 211 lekė pa TVSH
Nr. Reference REF-42253-01-25-2018
Vlera / Fondi Limit 1 649 153,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-01-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 05-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat REF-42253-01-25-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.