Open Procurement Albania

Shėrbim mirėmbajtje automjeti

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Objekti i Tenderit Shėrbim mirėmbajtje automjeti - financuar nga Buxheti Shtetit me nr regjistri 23
Nr. Reference REF-46011-02-09-2018
Vlera / Fondi Limit 1 250 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-02-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 22-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues KADIU
ALSTEZO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KADIU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 084 300,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 301 160,00
  Data e lidhjes sė kontratės 16-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.10 - Dt.12-03-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.12 - Dt.26-03-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.