Open Procurement Albania

Blerje Materiale imazherie nė SUT pėr njė periudhė 12 mujore

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Blerje Materiale imazherie nė SUT pėr njė periudhė 12 mujore - Marrėveshje Kuadėr me njė Operator Ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara, pėr njė periudhė 12 mujore nga nėnshkrimi i Marrėveshjes Kuadėr
Nr. Reference REF-47989-02-15-2018
Vlera / Fondi Limit 1 805 150,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-02-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 26-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues SAER MEDICAL SHPK
PAERA SHPK
ALBAPHOTO SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 18 200,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 283 640,00
  Data e lidhjes sė kontratės 21-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa dhe ka marrė pėrgjigje nė datė 05.03.2018.
  Jane Skualifikuar operatoret e meposhtem :
  1) OE ALBAPHOTO sepse ka oferte me te larte se fondi limit dhe nuk ploteson kriteret e vecanta te kerkuara nga AK.
  2) OE PAERA nuk ploteson kriteret e vecanta te kerkuara nga AK.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.11 - Dt.19-03-2018
  Lidhja e Kontratės NR.13 - DT.03-04-2018

  Blerje Materiale imazherie nė SUT pėr njė periudhė 12 mujore

  Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
  Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
  Objekti i Tenderit Blerje Materiale imazherie nė SUT pėr njė periudhė 12 mujore - Marrėveshje Kuadėr me njė Operator Ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara, pėr njė periudhė 12 mujore nga nėnshkrimi i Marrėveshjes Kuadėr
  Nr. Reference REF-47989-02-15-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 805 150,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 16-02-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-02-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 26-02-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 3
  Operatorė Konkurues SAER MEDICAL SHPK
  PAERA SHPK
  ALBAPHOTO SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 18 200,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 300 120,00
  Data e lidhjes sė kontratės 25-10-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa dhe ka marrė pėrgjigje nė datė 05.03.2018.
  Jane Skualifikuar operatoret e meposhtem :
  1) OE ALBAPHOTO sepse ka oferte me te larte se fondi limit dhe nuk ploteson kriteret e vecanta te kerkuara nga AK.
  2) OE PAERA nuk ploteson kriteret e vecanta te kerkuara nga AK.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.11 - Dt.19-03-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.03 - Dt.21-01-2019

  Blerje Materiale imazherie nė SUT pėr njė periudhė 12 mujore

  Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
  Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
  Objekti i Tenderit Blerje Materiale imazherie nė SUT pėr njė periudhė 12 mujore - Marrėveshje Kuadėr me njė Operator Ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara, pėr njė periudhė 12 mujore nga nėnshkrimi i Marrėveshjes Kuadėr
  Nr. Reference REF-47989-02-15-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 805 150,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
  Data e Njoftimit tė Tenderit 16-02-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-02-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 26-02-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 3
  Operatorė Konkurues SAER MEDICAL SHPK
  PAERA SHPK
  ALBAPHOTO SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 18 200,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa dhe ka marrė pėrgjigje nė datė 05.03.2018.
  Jane Skualifikuar operatoret e meposhtem :
  1) OE ALBAPHOTO sepse ka oferte me te larte se fondi limit dhe nuk ploteson kriteret e vecanta te kerkuara nga AK.
  2) OE PAERA nuk ploteson kriteret e vecanta te kerkuara nga AK.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Spitali Universitar i Traumės REF-47989-02-15-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.11 - Dt.19-03-2018
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.