Open Procurement Albania

Loti 3 - Blerje material konsumi laboratorik per laboratore klinik biokimik

Autoritet Prokurues Spitali Sarandė
Institucion Kontraktues Spitali Sarandė
Objekti i Tenderit Blerje kite,reagent e material konsumi laboratorik - 3 Lote nga Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė – Marrėveshje Kuadėr - me disa operator ekonomik, ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj. Loti 3 - Blerje material konsumi laboratorik pėr laboratorė klinik - biokimik
Nr. Reference REF-52790-02-28-2018
Vlera / Fondi Limit 425 855,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 12-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues EUROMED SHPK
MEDIAL SHPK
BIOMEDICAL ALBANIA DISTRIBUTION SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 230 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 29-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Spitali Sarandė REF-52790-02-28-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Loti 3 - Blerje material konsumi laboratorik per laboratore klinik biokimik

  Autoritet Prokurues Spitali Sarandė
  Institucion Kontraktues Spitali Sarandė
  Objekti i Tenderit Blerje kite,reagent e material konsumi laboratorik - 3 Lote nga Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė – Marrėveshje Kuadėr - me disa operator ekonomik, ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj. Loti 3 - Blerje material konsumi laboratorik pėr laboratorė klinik - biokimik
  Nr. Reference REF-52790-02-28-2018
  Vlera / Fondi Limit 230 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 01-03-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-03-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 12-03-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 3
  Operatorė Konkurues EUROMED SHPK
  MEDIAL SHPK
  BIOMEDICAL ALBANIA DISTRIBUTION SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 230 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 29-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 276 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 16-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.18 - Dt.07-05-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.