Open Procurement Albania

Loti 1 - Kite Reagent

Autoritet Prokurues Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė
Institucion Kontraktues Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė
Objekti i Tenderit Loti 1 - Kite Reagent
Nr. Reference REF-73995-06-07-2018
Vlera / Fondi Limit 470 834,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-06-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-06-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 18-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 5 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullimi i Procedures behet per arsye te mosparaqitjes se dokumentave te kerkuara nga Autoritrti Kontraktor sipas DST dhe oferta ekonomike e ofruar nga operatori ROYAL BERAt e tejkalon fondin limit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.25 - Dt.25-06-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.