Open Procurement Albania

Loti 2 - Filma radiologjie

Autoritet Prokurues Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė
Institucion Kontraktues Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė
Objekti i Tenderit Loti 2 - Filma radiologjie
Nr. Reference REF-73997-06-07-2018
Vlera / Fondi Limit 280 833,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-06-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-06-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 18-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Paera SHPK
ROYAL BERAT
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Paera SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 255 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 27-06-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 306 600,00
  Data e lidhjes sė kontratės 06-07-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 5 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. ROYAL BERAT
  Ky operator nė sistem nuk ka paraqitur te gjithė dokumentacionin e kerkuar nė Shtojcen per kriteret kualifikuese qe duhet te paraqesin operatoret pjesemarres si dhe vlera e ofertes e kalon fondin limit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.28 - Dt.16-07-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.