Open Procurement Albania

Ruajtja dhe sigurimi fizik i Universitetit tė Mjekėsisė, Tiranė

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Objekti i Tenderit Ruajtja dhe sigurimi fizik i Universitetit tė Mjekėsisė, Tiranė.

Oferta fituese eshte me vlerė ditore pėr vendroje ėshtė 7990,59 leke dhe me njė vlerė tė pėrgjithshme pėr 150 ditė, 7’191’531 lekė (pa TVSh).
Nr. Reference REF-79447-07-16-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Azizolli
Platin Security
Pelikani Security Group
Operator Ekonomik Kontraktues
 • PELIKANI SECURITY GROUP SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 314 915,00
  Data e lidhjes sė kontratės 20-07-2018
  Kohėzgjatja e kontratės Nga data 19.07.2018 por jo mė shumė se 150 ditė kalendarike nga dita e nėnshkrimit tė kėsaj kontrate.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s’kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. “Platin Security” sh.p.k
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe pėr kėtė arsye ėshtė skualifikuar nga Komisioni i Vlerėsimit tė Ofertave.
  2. “Azizolli” sh.p.k
  Nuk ka paraqitur tė gjitha dokumentat ne Sistemin e Prokurimit Elektronik sipas kėrkesave tė Dokumentave tė Tenderit tė kėsaj procedure prokurimi.
  Nuk ka paraqitur analizė tė preventivit tė ofertės ekonomike tė paraqitur.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.29 - Dt.23-07-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.31 - Dt.06-08-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.