Open Procurement Albania

Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi per Spitalin Rajonal Durrės

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi per Spitalin Rajonal Durrės
Nr. Reference REF-81326-07-30-2018
Vlera / Fondi Limit 1 837 026,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues KRISTALINA.KH SHPK
RAMA - GRAF SHPK
INTERLOGISTIC SHPK
Shtepia botuese Shtypshkronja Morava SHPK
Adel CO SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRISTALINA K-H SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 470 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 7 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:

  1. Adel CO shpk
  Nuk ka paraqitur asnjė prej dokumentave tė kėrkuara nė DT si dhe nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-81326-07-30-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.