Open Procurement Albania

Loti 6 Biologjia molekulare.

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Loti 6 Biologjia molekulare.
Nr. Reference REF-83992-08-28-2018
Vlera / Fondi Limit 3 560 400,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 24-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues OES DISTRIMED SHPK
EUROMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • OES Distrimed SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 555 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 266 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 25-10-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 20-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ka ofertues tė skualifikuar:
  1. “EUROMED” SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.44 - Dt.05-11-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.