Open Procurement Albania

Blerje libri shkencor per fond biblioteke

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje libri shkencor per fond biblioteke
Nr. Reference REF-98868-12-13-2018
Vlera / Fondi Limit 1 248 717,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Procedurė e pėrqėndruar)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-12-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-12-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 24-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Artin Ēili
Life SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Life
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 193 400,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 90 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  I s’kualifikuar dhe arsyet e skualifikimit pėrkatėse:

  1. Operatori ekonomik Artin Ēili :
  - Nuk ka paraqitur tė plotė kontratėn pėr tė dėshmuar furnizimet e mėparshme tė ngjashme, tė kryera gjatė 3 (tre) viteve tė fundit, nga data e zhvillimit tė procedurės, njė vlerė jo mė pak se 30 % tė vlerės sė fondit qė prokurohet.
  - Formulari i Ofertės, sipas Shtojcės 1, nuk ėshtė paraqitur sipas pėrcaktimeve tė DST-sė, pasi mungon ISBN-ja e librave dhe oferta e paraqitur pėr librat e kėrkuar nga Fakulteti i Shkencave Mjekėsore Teknike ka kaluar fondin limit tė kėtij fakulteti (fondi limit pėr FSHMT-nė ėshtė 865 050 lekė pa TVSH, ndėrsa oferta ėshtė 896 920 lekė pa TVSH).
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura, Blerje Mallrash(Procedurė e Pėrqėndruar) Universiteti i Mjekėsisė Tiranė REF-98868-12-13-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje libri shkencor per fond biblioteke

  Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
  Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
  Objekti i Tenderit Blerje libri shkencor per fond biblioteke
  Nr. Reference REF-98868-12-13-2018
  Vlera / Fondi Limit
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 14-12-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-12-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 24-12-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 2
  Operatorė Konkurues Artin Ēili
  Life SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Life
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 09-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 867 716,00
  Data e lidhjes sė kontratės 20-02-2019
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  I s’kualifikuar dhe arsyet e skualifikimit pėrkatėse:

  1. Operatori ekonomik Artin Ēili :
  - Nuk ka paraqitur tė plotė kontratėn pėr tė dėshmuar furnizimet e mėparshme tė ngjashme, tė kryera gjatė 3 (tre) viteve tė fundit, nga data e zhvillimit tė procedurės, njė vlerė jo mė pak se 30 % tė vlerės sė fondit qė prokurohet.
  - Formulari i Ofertės, sipas Shtojcės 1, nuk ėshtė paraqitur sipas pėrcaktimeve tė DST-sė, pasi mungon ISBN-ja e librave dhe oferta e paraqitur pėr librat e kėrkuar nga Fakulteti i Shkencave Mjekėsore Teknike ka kaluar fondin limit tė kėtij fakulteti (fondi limit pėr FSHMT-nė ėshtė 865 050 lekė pa TVSH, ndėrsa oferta ėshtė 896 920 lekė pa TVSH).
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.09 - Dt.04-03-2019

  Blerje libri shkencor per fond biblioteke

  Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
  Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
  Objekti i Tenderit Blerje libri shkencor per fond biblioteke
  Nr. Reference REF-98868-12-13-2018
  Vlera / Fondi Limit
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 14-12-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-12-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 24-12-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 2
  Operatorė Konkurues Artin Ēili
  Life SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Life
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 09-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 374 800,00
  Data e lidhjes sė kontratės 06-03-2019
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  I s’kualifikuar dhe arsyet e skualifikimit pėrkatėse:

  1. Operatori ekonomik Artin Ēili :
  - Nuk ka paraqitur tė plotė kontratėn pėr tė dėshmuar furnizimet e mėparshme tė ngjashme, tė kryera gjatė 3 (tre) viteve tė fundit, nga data e zhvillimit tė procedurės, njė vlerė jo mė pak se 30 % tė vlerės sė fondit qė prokurohet.
  - Formulari i Ofertės, sipas Shtojcės 1, nuk ėshtė paraqitur sipas pėrcaktimeve tė DST-sė, pasi mungon ISBN-ja e librave dhe oferta e paraqitur pėr librat e kėrkuar nga Fakulteti i Shkencave Mjekėsore Teknike ka kaluar fondin limit tė kėtij fakulteti (fondi limit pėr FSHMT-nė ėshtė 865 050 lekė pa TVSH, ndėrsa oferta ėshtė 896 920 lekė pa TVSH).
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.12 - Dt.25-03-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.