Open Procurement Albania

LOT V Materiale Konsumi Per Laboratorin

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Objekti i Tenderit Blerje kite dhe reagent per laboratoret e Spitalit Rajonal Fier per vitin 2019.
Loti V Materiale Konsumi Per Laboratorin
Nr. Reference REF-01992-12-26-2018
Vlera / Fondi Limit 1 130 800,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-12-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 28-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Euromed SHPK
GENIUS SHPK
ANBIM SHPK
Krijon SHPK
Royal Berat SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 072 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 19-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:

  1.ANBIM:
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike dhe dokumentacionin e kėrkuar sipas DST-sė.

  2. Krijon:
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike dhe dokumentacionin e kėrkuar sipas DST-sė.

  3.Royal Berat:
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike dhe dokumentacionin e kėrkuar sipas DST-sė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier REF-01992-12-26-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.