Open Procurement Albania

Blerje Aparatura mjekesore per nevoja te Spitalit Rajonal Vlore

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
Objekti i Tenderit Blerje Aparatura mjekesore per nevoja te Spitalit Rajonal Vlore
Nr. Reference REF-08016-02-14-2019
Vlera / Fondi Limit 8 100 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues EUROMED
GEN - ALB FARMA
O.E.S DISTRIMED
MONTAL
BIOMETRIC ALBANIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 890 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 5 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. O.E.S DISTRIMED :
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.

  2. MONTAL:
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.

  3. BIOMETRIC ALBANIA:
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.