Open Procurement Albania

Mirmbajtje Aparati Skopi-Grafi

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Objekti i Tenderit Loti 1 - Mirmbajtje Aparati Skopi-Grafi
Nr. Reference REF-35757-09-12-2019
Vlera / Fondi Limit 1 127 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 13-09-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-09-2019
Data e mbajtjes se tenderit 23-09-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Per arsye te rivleresimit te procedures me kerkese dhe argumentim te ri e cila kerkon ndryshimin e emertimeve te lotit 1 me lotit 2 dhe anasjelltas , perputhjen e fondit limit te tyre ,realizimin e shtojces 1 te detajuar dhe modifikimeve te kritereve te DST deri ne permbylljen e procedures me sukses.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.