Open Procurement Albania

Sherbime mirembajtje dhe riparimi te sistemit te pajisjeve teknologjike te QKUM-se, Marveshje kuader ku te gjitha kushtet jane te percaktuara, me afat 12 muaj, me nje OE

Autoritet Prokurues Shërbimi Kombëtar i Urgjencës
Institucion Kontraktues Shërbimi Kombëtar i Urgjencës
Objekti i Tenderit Sherbime mirembajtje dhe riparimi te sistemit te pajisjeve teknologjike te QKUM-se, Marveshje kuader ku te gjitha kushtet jane te percaktuara, me afat 12 muaj, me nje OE
Nr. Reference REF-35836-09-13-2019
Vlera / Fondi Limit 1 873 720,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 16-09-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-09-2019
Data e mbajtjes se tenderit 27-09-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALTEC SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 801 100,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2 161 320,00
  Data e lidhjes se kontrates 30-10-2019
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.