Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan"

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Elbasan
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan"
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 474 639,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 26-02-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues MYRTO – SECURITY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MYRTO – SECURITY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 450 552,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 540 662,65
  Data e lidhjes sė kontratės 26-02-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.9 - Dt.07-03-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.