Open Procurement Albania

Blerje kite reagentė- Loti 1 - Blerje kite reagentė dhe materiale konsumi pėr Laboratorin Cito patologjik-

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje kite reagentė- Loti 1 - Blerje kite reagentė dhe materiale konsumi pėr Laboratorin Cito patologjik-
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 422 800,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-05-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-05-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 06-05-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues EUROMED SHPK - KRIJON SHPK - GENIUS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 340 700,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-05-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 408 840,00
  Data e lidhjes sė kontratės 14-06-2016
  Kohėzgjatja e kontratės Afati i lėvrimit tė mallit do tė jetė i menjėhershėm
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.17 - Dt.03-05-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.22 - Dt.06-06-2016
  Lidhja e Kontratės Formulari i lidhjes sė kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.