Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė Drejtorisė sė Shėndetit Publik Dibėr

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėndetit Publik Dibėr
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėndetit Publik Dibėr
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė Drejtorisė sė Shėndetit Publik Dibėr
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 953 200,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-02-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-02-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 15-02-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 01-03-2016 deri nė 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.5 - Dt.08-02-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.