Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes sė objekteve dhe i sigurisė fizike nga subjekte private

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes sė objekteve dhe i sigurisė fizike nga subjekte private
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 640 410,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-02-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-02-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 12-02-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Balili-Ko SHPK - Elnado SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ELNADO SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 635 382,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-02-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 162 459,00
  Data e lidhjes sė kontratės 26-02-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.5 - Dt.08-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.9 - Dt.07-03-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.10 - Dt.15-03-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.