Open Procurement Albania

Mirėmbajtje ndėrtimore elektrike dhe hidraulike me lote- Loti 1 - Mirėmbajtje Ndėrtimore - Financuar nga Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Objekti i Tenderit Mirėmbajtje ndėrtimore elektrike dhe hidraulike me lote- Loti 1 - Mirėmbajtje Ndertimore - Financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 750 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-06-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-06-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 10-06-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues TOTILA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K13001010G
 • TOTILA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 750 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-06-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 500 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 30-06-2016
  Kohėzgjatja e kontratės Deri nė 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.22 - Dt.06-06-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.26 - Dt.04-07-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.26 - Dt.04-07-2016