Open Procurement Albania

Loti 2 - Anti-infektivė tė pėrgjithshėm, Amoxilcilinė dhe acid clavulonic 1gr dhe 200 mg Flakon

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit B10 - Blerje barna anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore- Loti 2 - Anti-infektivė tė pėrgjithshėm, Amoxilcilinė dhe acid clavulonic 1gr dhe 200 mg Flakon
Nr. Reference REF: 176/27-04-2016
Vlera / Fondi Limit 58 200,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-05-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-05-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 09-05-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Fatos Lashi - TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 58 200,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-05-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 69 840,00
  Data e lidhjes sė kontratės 07-06-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.17 - Dt.03-05-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.20 - Dt.23-05-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.27 - Dt.11-07-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.