Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: "Riparim dhe mirėmbajtje e ndėrtesave"

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Elbasan
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: "Riparim dhe mirėmbajtje e ndėrtesave"
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 590 250,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 26-01-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Delia Impex SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K57123001R
 • Delia Impex SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 590 250,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 708 300,00
  Data e lidhjes sė kontratės 26-01-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.5 - Dt.08-02-2016