Open Procurement Albania

Blerje barna B7- Loti 7 - Tramadol, 100 mg-2ml, ampule

Autoritet Prokurues Ministria e Shëndetësisë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibër
Objekti i Tenderit Blerje barna sistemi nervor dhe sistemi respirator dhe gjaku dhe organet formuese të gjakut, për nevoja spitalore - B7- Loti 7 - Tramadol, 100 mg-2ml, ampule
Nr. Reference REF: 62/10-02-2016
Vlera / Fondi Limit 30 940,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 22-02-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-03-2016
Data e mbajtjes se tenderit 15-03-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues MEGAPHARMA SHPK - ALDOSCH FARMA SHPK - TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 30 940,00
  Data e shpalljes se fituesit 31-03-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 37 128,00
  Data e lidhjes se kontrates 01-08-2016
  Kohezgjatja e kontrates 15-12-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa (Nr- 862/3Prot-, datë 04-04-2016)
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.7 - Dt.22-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.15 - Dt.18-04-2016
  Lidhja e Kontrates Nr.32 - Dt.15-08-2016

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.